Jsme rodinná firma zaměřená na reklamu, grafiku a marketing. Od analýzy, přes grafický návrh až po realizaci na klíč - tím vším Vás provedeme a doporučíme to nejvhodnější pro Váš konkrétní účel. Zhotovíme Vám kompletně reklamní akci, jednotlivý výrobek nebo celou kampaň.

 

GRAFIKA

Vše se točí kolem vzhledu, auto vybíráme podle barvy, boty podle módních trendů, a firemní logo podle toho, jak to "ladí". Pomůžeme Vám s první myšlenkou, s tvorbou firemního vizuálu nebo jen návrhem letáčku či výroční zprávy.

 

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Reklama je dnes nedílnou součástí obchodu. I přes veškeré technologie a nové postupy zůstává tím nejúčinnějším prostředkem propiska s logem nebo drobný dárek s nějakým potiskem. Vybereme Vám reklamu na míru (nebo na Karla, jak si vyberete).

 

TISK

Papír snese vše a dokonce i barvy. Odpoutejte se od předsudků, jednobarevných tisků, levných tiskovin a upoutejte originálními brožurami, katalogem nebo vizitkami ve tvaru firemního produktu!​
 
 

MARKETING

Obchod a marketing se někdy mohou jevit až jako sprostá slova, ale nedejte se zmást poučkami a nepřehlednými teoriemi, zaměřte se na svůj cíl, my Vám poradíme, jakými prostředky ho lze dosáhnout.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.