Nabízíme Vám širokou škálu služeb a produktů, které lze v souvislosti s reklamou zmínit. Od základních prvků jako je logo či vizitka až po zkrášlení prodejny nebo realizaci Vašich akcí jsme schopni Vám nabídnout naše služby a schopnosti. Níže uvádíme aspoň výčet některých služeb:

Grafika / design

Od loga až po katalog. Ztvárníme Vám logo, firemního maskota (i dle předlohy, kterou může být třeba jeden z vašich zaměstnanců, hihi), firemní design (corporate identity). Pokreslíme Vám fasádu (klidně i sprejem v noci) nebo vytvoříme propagační brožuru či celý výstavní stánek. Fantazii se meze nekladou a se vkusem a stylem to umíme nejlépe. Nechte si poradit, co se líbí lidem!
 

Reklamní předměty / dárky / propagace

Od tužky až po kamion medvídků s Vaším logem. Osobní dárek udělá vždy dojem a to ten největší. Zákazník vždy pozná, zda si ho vážíte a má důvod se vrátit. K tomu napomůže i drobnost, která ho potěší a sdělí mu, že o něj budete stát vždy. Tak do toho - udělejte druhým radost!
 
 

Tisk / potisk / nátisk / dotisk / útisk ne

Od samolepky až po celopolep autobusu. Od vizitek přes letáky, brožury, katalogy, výroční zprávy až po obaly na Vaše produkty. Tiskneme na textil, papír, kov, plast, sklo a další materiály. Stačí zvolit jen ten správný produkt a tisk nebo výroba je jen otázkou výběru a vkusu!
 

Marketing / PR / Media services / Mediální prostor

Od plakátů a billboardů až po regionální média. Oslovte své zákazníky tím nejlepším a nejefektivnějším způsobem. Poradíme, kam zaměřit své síly, kde spíš lepit plakáty a kde nelepit jen záplaty. Ozvěte se světu!
 

Multimedia / TV / Web

Natočte s námi reklamu nebo krátké video, zprovozněte úspěšný web nebo oslovte širokou veřejnost prostřednictvím televize. Buďte online!